021 87158001

گیم‌پلی Overwatch کنسول PS4

27 مه

گیم‌پلی Overwatch کنسول PS4

گیم‌پلی Overwatch کنسول PS4

گیم‌پلی Overwatch

 

گیم‌پلی Overwatch کنسول PS4 – بلیزارد چندی پیش بازی Overwatch را رسماً معرفی و پخش کرد و همانطور که از امتیاز‌های بازی معلوم است، این شرکت مانند گذشته در تولید گیم جدید خود کولاک کرده!

بلیزارد با بیش از ۲۵ سال سابقه در تولید و توسعه ویدیو گیم‌ها، یکی از شرکت‌هایی است که با اطمینان می‌شود گفت هیچ وقت گیم ضعیف نساخته است. پس از آن‌که بلیزارد با سری Warcraft و StarCraft استاندارد‌های تازه در سبک استراتژیک خلق کرد، با Diablo یک کلاس درس برای ساخت گیم نقش آفرینی برگزار کرد و توانست World of Warcarft را تبدیل به محبوب‌ترین بازی MMO دنیا کند، این بار به سراغ یک سبک و IP جدید رفته تا توانایی‌های خود را در زمینه بازی‌های تیراندازی اول شخص هم به اثبات برساند.

از همان روز‌های نخست معرفی، انتظارات از Overwatch بسیار بالا بود؛ چرا که این بازی بیش از ۱۵ سال پیش اولین IP جدید معرفی شده توسط بلیزارد بود و علاوه بر آن لغو شدن بازی Titan، سبب شده بود تا طرفداران تا حدودی از توانایی‌های بلیزارد در ساخت بازی‌های FPS نا امید شوند. ولی این بازی بالاخره در تاریخ ۴ خرداد برای ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی ویندوزی عرضه شد و امتیازات منتقدین به بازی این نوید را می‌دهد که باز هم با یک بازی عالی از جانب بلیزارد طرف هستیم. Overwatch یک بازی در سبک تیراندازی اول شخص آنلاین است که المان‌هایی از بازی MOBA (میدان نبرد چندنفره آنلاین) را هم می‌توان در آن دید. در مجموع ۲۱ قهرمان در بازی حضور دارند که در ۴ کلاس مهاجم، مدافع، تانک و پشتیبان دسته بندی می‌شوند و البته هیچ شباهتی با یکدیگر ندارند. مسابقات در قالب دو تیم ۶ نفره صورت می‌گیرند و از نقد‌های بازی مشخص است که بسیار جذاب و لذت‌بخش هستند.