021 87158001

فروش بیت‌کوین در ایستگاه‌های قطار سوییس

31 اکتبر

فروش بیت‌کوین در ایستگاه‌های قطار سوییس

راه آهن ملی سوییس، سرویس فروش بیت‌کوین را در ایستگاه‌های قطار و در ماشین‌های فروش بلیط راه اندازی می‌کند. شرکت SBB ،راه آهن ملی سوییس به مشتریانش اجازه خواهد داد تا از طریق ماشین‌های فروش بیت کوین در ایستگاه‌های قطار، بیت‌کوین خریداری کنند. بر اساس اطلاعات منتشر شده در سایت راه‌آهن ملی سوییس، این شرکت […]

راه آهن ملی سوییس، سرویس فروش بیت‌کوین را در ایستگاه‌های قطار و در ماشین‌های فروش بلیط راه اندازی می‌کند.

شرکت SBB ،راه آهن ملی سوییس به مشتریانش اجازه خواهد داد تا از طریق ماشین‌های فروش بیت کوین در ایستگاه‌های قطار، بیت‌کوین خریداری کنند.

فروش بیت‌کوین

بر اساس اطلاعات منتشر شده در سایت راه‌آهن ملی سوییس، این شرکت به متقاضیان خرید بیت‌کوین اجازه خواهد از طریق کیوسک‌های فروش بلیط، در هر تراکنش بیت ۲۰ تا ۵۰۰ فرانک سوییس ، بیت‌کوین خریداری کنند. معادل ۲۰ تا ۵۰۳ دلار آمریکا در هر تراکنش.

مشتریان می‌بایست هنگام خرید یک آدرس کیف پول و یک شماره تلفن ارائه کنند.

طبق اطلاعات منتشر شده توسط Handels Zeitung از ۱۱ نوامبر ۲۰۱۶ماشین‌های فروش بلیط راه‌آهن سراسری در سوییس که بیش از هزار دستگاه در کل سوییس است ، ارز‌های کریپتوکارنسی (مثل فروش بیت‌کوین و اتر ) را با همکاری شرکت SweePay بفروش خواهند رساند.

فروش بیت‌کوین از طریق دستگاه‌های خرید بلیط مستقر در راه‌آهن، فقط با اسکناس (فرانک سوییس) و کارت پیش پرداخت Prepaid امکان پذیر خواهد بود.

این حرکت جدید راه‌آهن ملی سوییس برای فروش ارزهای کریپتوکارسی نشان از این دارد که کشور سوییس حرکت قابل توجهی برای راه‌اندازی سرویس‌های مشابه خواهد داشت و یکی از کشورهای پیشرو در این زمینه خواهد بود.

بیت کوین یک ارز مجازی است که مستقل از تمام دولت‌ها در یک شبکه به صورت نقطه به نقطه کار میکنید که برای استفاده از این ارز مجازی شما می‌بایستی یک کیف پول بیت کوین داشته باشید. ارزش این ارز مجازی در هر ثانیه در حال تغییر است. برای ایجاد کیف پول سریع‌ترین راه استفاده از کیف پول های آنلاین است. در حال حاضر ارزش یک بیت‌کوین تقریبا معادل ۷۰۰ دلار است.

انتهای خبر/.

 


برای خرید بیت‌کوین بعد از عضو شدن در سایت در
خواست خرید خود را از طریق تیکت ارسال فرمایید یا از طریق تلگرام تماس بگیرید.