021 87158001

خرید EA Access 1 Month Xbox One

خرید EA Access 1 Month Xbox One

11 مه

خرید EA Access 1 Month Xbox One

شرکت EA برای کم شدن هزینه خرید بازی‌ها، اشتراکی را به عنوان اشتراک EA یا Ea Access در دسترس مخاطبین خود قرار داده که با خرید EA Access 1 Month Xbox One  این اشتراک، امکان دسترسی به چندین عنوان بازی امکان‌پذیر می‌شود .

علاوه بر این اگر شما این اشتراک را بر روی حساب کاربری خود فعال کنید ، زمان خرید بازی ، ۱۰ درصد تخفیف نیز برای شما اعمال خواهد شد، علاوه بر این، ۵ روز قبل از انتشار رسمی ، مشترکین EA امکان دسترسی به بازی را خواهند داشت که بعد از عرضه رسمی و خرید آن امکان ادامه بازی بدون از بین رفتن پیشرفت در بازی نیز از دیگر مزایای خرید این اشتراک است

خرید EA Access 1 Month Xbox One در فروشگاه آنلاین گیفت کارت پارسیان‌پی بدون نیاز به ثبت نام است که بلافاصله بعد از پرداخت کد گیفت کارت نمایش داده و اسکن کارت برای شما ایمیل خواهد شد.

قیمت اصلی این گیفت کارت برای خرید EA Access 1 Month Xbox One معادل ۴.۹۹ دلار است ، متناسب با نرخ روز ارز در دسترس قرار می‌گیرد.

از مزایای استفاده از EA Access می‌توان به بازی کردن بازی‌هایی که اشاره کرد که هنوز منتشر نشده و شما امکان بازی قبل از انتشار آن را خواهید داشت و سپس بعد از خرید بازی ، میتوانید از ادامه آن بازی کنید.

کاربرانی که از کارت EA Access استفاده میکنند میتوانند از ۱۰ درصد تخفیف برای خرید بازی‌های کمپانی EA استفاده کنند.

این گیفت کارت به دو صورت یکماهه و یکساله عرضه می‌شود . در صورتی که با مراجعه به فروشگاه آنلاین آنلاین گیفت کارت پارسیان‌پی این گیفت کارت موجود نبود، بلافاصله با پشتبانی سایت تماس گرفته، کمتر از ۳۰ دقیقه گیفت کارت برای شما تهیه خواهد شد.

برای آگاهی از آخرین لیست بازی‌های EA Access به سایت کمپانی EA مراجعه و در خبرنامه سایت ثبت‌نام نمایید. با این کار شما از آخرین بازی‌های کمپانی‌ EA همیشه مطلع خواهید بود.

تا کنون،۲۲ عنوان بازی با خرید EA Access 1 Month Xbox One در دسترس خریداران قرار گرفته است که احتمالا در آینده به این عناوین افزوده خواهد شد.

برای خرید EA Access 1 Month Xbox One روی لینک زیر کلیک کنید. در صورت هرگونه مشکل قبل، در زمان خرید و یا بعد از خرید با پشتیبانی پارسیان‌پی تماس بگیرید.