021 87158001

قوانین

قوانین پارسیان پی

Parsianpay TermsConditions

قوانین کلی پارسیان‌پی

-انجام سفارش از طرف مشتری به منزله قبول تمامی قوانین وبسایت پارسیان‌پی است.
-مشتری در صورت سفارش متعهد خواهد بود تمامی اطلاعات وارد شده را بصورت صحیح و صادقانه وارد نماید، در صورت مشاهده اطلاعات مغایر ، تمامی هزینه‌ها ،خسارات و انصراف از پرداخت به عهده مشتری بود و پارسیان‌پی هیچگونه مسئولیتی نخواهد داشت.
-نام واریز کننده پول با نام سفارش دهنده سرویس باید یکسان باشد، در صورت مغایرت از انجام هرگونه سفارش معذور خواهیم بود.
-وجه باید از حساب شخصی واریز شود که کارت شناسایی‌اش را به پارسیان‌پی ارسال نموده است.
-وارد نمودن تلفن ثابت اجباری است، وقبل از انجام هرگونه سفارش ( در صورت نیاز) با تلفن مورد نظر جهت حصول اطمینان تماس گرفته می‌شود.
-تمامی پرداخت‌ها باید بصورت بانکی بوده و از هرگونه دریافت وجه خارج از مسیر بانکی(حساب بانکی) معذوریم.

قوانین پرداخت با کارت

در صورت انصراف از درخواست پرداخت با کارت بعد از پرداخت فاکتور ریالی و شارژ شدن کارت برای پرداخت مبلغ شما، شارژ کارت معادل ۲ یورو و در صورتی که مبلغ سفارش شده کمتر یا برابر با ۱۰۰ یورو باشد ۵ یورو و بین ۱۰۰ یورو تا ۵۰۰ یورو مبلغ ۱۰ یورو و بین ۵۰۰ تا ۱۰۰۰ یورو مبلغ ۱۵ یورو به عنوان خسارت دریافت خواهد شد.

در صورتی که سفارش شما مغایر با قوانین کلی کشور تشخیص داده شود، سفارش شما بطور یکطرفه لغو خواهد شد .

سفارش خرید در سایت‌هایی که اطلاعات کارت اعتباری را برای پرداخت‌های بعدی نگهداری میکنند انجام نخواهد شد.

سفارش خرید جنس و کالا به مقصد ایران به شرط که برای پرداخت کننده دارای عواقبی نظیر محدودیت و انسداد حساب و کارت نباشد بلامانع است.

در صفحه پرداخت ایمیل پرداخت کننده وارد خواهد شد که بعدا در صورت بروز مشکل سریع‌تر رفع مشکل شود و در صورت تایید پرداخت تمامی ایمیل‌ها به سفارش دهنده فوروارد خواهد شد.

قوانین پرداخت با از طریق حساب بانکی

-در صورت کسر کارمزد توسط بانک واسطه یا مقصد، مسولیتی متوجه پارسیان‌پی نمی باشد.تعهد این وبسایت بانک‌های داخل اتحادیه اروپا است (کشورهایی که پول رایج آنها یورو است)

-در صورت مسدود شدن پول در هر یک از بانکهای طرفین، مسولیتی متوجه پارسیان‌پی نمی باشد.
-درصورت درخواست از مراجع قضایی، تمامی اطلاعات مشتری به مراجع قضایی جمهوری‌اسلامی تحویل داده خواهد شد.
-مشتری باید در زمان وارد نمودن اطلاعات بصورت لاتین و فارسی دقت کافی را مبذول دارد، در صورت اشتباه ، برگشت حواله گاهی تا چند ماه بطول خواهد انجامید.
-در صورت برگشت وجه نرخ اولیه خرید حواله ملاک تسویه نمی باشد و چه قیمت ارز مربوطه بالا رفته یا پایین آمده باشد فقط به نرخ روز از مشتری خریداری می‌شود و کارمزد ارسال نیز مسترد نخواهد شد.

در صورتی که ایراد پرداخت به حساب دانشگاه از ارسال کننده وجه (پارسیان پی) بوده باشد، کارمزد ارسال نیز مسترد خواهد شد.

در صورتی که ثبت نام و پرداخت شما به دانشگاه پس از ارسال وجه ملغی شود، و مبلغ آن برگشت شد، وجه بازگشتی به نرخ روز خریداری خواهد شد و کارمزد پرداخت نیز مسترد نخواهد شد.

قوانین مربوط به خرید و فروش بیت‌کوین

قیمت ارائه شده به مشتری بدلیل نوسانات شدید بیت‌کوین تنها ۵ دقیقه اعتبار خواهد داشت و اگر خریدار ظرف مدت ۵ دقیقه بعد از ارسال فاکتور ، اقدام به پرداخت ننماید، فاکتور از درجه اعتبار ساقط است.

خریداران بیت‌کوین فقط برای بار اول شناسایی خواهند شد (از طریق ارسال کارت ملی) و از دفعات بعدی نیازی به تایید هویت نخواهد بود.

برای تسویه حساب، در صورت ارسال زیر “۱ بیت کوین” با یک کانفرمیشن Confirmation و در بالای ۱ بیت کوین بعد از ۳ کانفرمییشن  Confirmation تسویه خواهد شد.

ملاک مبلغ تسویه خرید بیت‌کوین زمان رسیدن کانفرمیشن‌های مورد نظر و به دلار خواهد بود. ( ملاک نرخ برایری بیت کوین با دلار وبسایت Coinbase.com مرجع وبسایت گوگل است.)

قوانین خرید گیفت کارت

بعد از فروش به هیچ عنوان گیفت کارت خریداری شده پس گرفته نخواهد شد.

خریدار موظف است قبل از خرید، ریجن ،کشور و منطفه پروفایل خود را بررسی کرده و با گیفت کارت مورد نظر تطبیق دهد در صورت مغایرت گیفت کارت با منطقه مورد استفاده کاربر، پارسیان‌پی هیچ مسئولیتی نخواهد داشت و گیفت کارت مورد نظر پس گرفته نخواهد شد.

پارسیان‌پی مسئولیتی در قبال نحوه استفاده گیفت کارت خریداری شده ندارد، اما در وبلاگ پارسیان‌پی نحوه استفاده از گیفت کارت ها در حد مقدور شرح داده خواهد شد.

در صورت بروز مشکل پارسیان‌پی این حق را برای خود محفوظ میدارد که هویت خریدار را از راه‌های ممکن بررسی نماید.

قوانین در تاریخ سه شنبه – ۲۵ اسفند ۱۳۹۴ بروز رسانی شد.