021 87158001

گیفت کارت EA Access

گیفت کارت EA Access

گیفت کارت EA Access

با خرید گیفت کارت EA Access ، از طریق سرویس EA access شما با پرداخت ماهانه ۴.۹۹ دلار می توانید به بهترین بازی های EA دسترسی داشته باشید. بتلفیلد ۴ ، تایتان فال،‌دراگون ایج و فیفا ۱۶ تعدادی از این عناوین هستند. هزینه سالانه این اکانت هم ۲۹.۹۹ $ است. همچنین این اکانت به شما این امکان را می دهد تا بازی های جدید را قبل از عرضه دانلود و برای مدت کوتاهی بازی کنید. از ان جایی که این بازی کامل است تمام Save های شما با بازی که خریداری می کنید کار می کند.

همچنین اگر با داشتن این اکانت هنگام خرید DLC ها ده درصد تخفیف دریافت می کنید.

هنوز شرکت EA به سمت حذف کامل فروش تکی بازی ها پیش نرفته است. اما این روند در سراسر دنیای سرگرمی های دیجیتال وجود دارد. شرکت بزرگی مانند اپل نیز که سالانه در امد زیادی از فروش آهنگ دارد به این سمت پیش رفته است . حتی این شرکت به دنبال ارائه سیستم مشابهی برای فروش برنامه های تلوزیونی می باشد.

چند نکته مهم در باره سیستم EA Access :

۱. شما بازی را به طور کامل دانلود می کنید و نیاز به استریم کردن بازی نیست( برخلاف سیستم هایی مثل OnLive و PlayStation Now) در نتیجه بعد از دانلود بازی کیفیت بازی تفاوتی نخواهد داشت.

۲. این سیستم فعلا فقط برای کنسول Xbox One ارائه شده است.

۳. این سیستم نیازی به اکانت Xbox Live Gold ندارد.

در حال حاضر فقط گیفت کارت یکماهه و یکساله EA access وجود دارد، و هر نوع گیفت کارتی غیر از این دو مورد اصلا وجود ندارد. شما بلافاصله پس از پرداخت کد را دریافت و اسکن آن برای شما ایمیل خواهد شد.

دقت فرمایید که پس از خرید به هیچ وجه امکان پس یا تعویض وجود ندارد.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]