021 87158001

گیفت کارت گوگل پلی Google Play

 

گیفت کارت گوگل پلی Google Play – فروشگاه گوگل با نام اختصاری Google play store شامل فروشگاهی بزرگ است از اپلیکیشن‌ها ، کتاب‌ها، موسیقی ، فیلم و مجلات که برای استفاده از بعضی از سرویس‌ها می‌بایستی از طریق گیفت کارت گوگل پلی Google play و یا کارت اعتباری مسترکارت ،ویزا کارت پرداخت خدمات را انجام داد.

بهترین راه برای استفاده از استور گوگل پلی Google Play ، خرید و پرداخت از طریق گیفت کارت گوگل پلی است. گیفت کارت گوگل پلی Google Play در قطعات ۱۰- ۱۵ – ۲۵ – ۵۰ و ۱۰۰ دلاری موجود است . (هر نوع گیفت کارت خارج از این قطعات قطعا تقلبی و غیر قابل اعتماد است.)

نمونه گیفت کارت

تمامی گیفت کارت گوگل پلی Google Play که برای پارسیان‌پی تهیه می‌شوند مستقیما از آمریکا و فروشگاه‌های اصلی تهیه می‌شوند.

گیفت کارت گوگل پلی Google Play

گیفت کارت گوگل پلی Google Play

پارسیان‌پی گیفت کارت گوگل پلی Google Play را مستقیما از مراکز فروش در آمریکا تهیه کرده و بر روی سایت قرار داده و تمامی گیفت کارت‌ها بصورت اورجینال تهیه می‌شود.

پرداخت برای گیفت گوگل پلی Google Play از طریق درگاه‌های بانکی انجام می‌شود و  بلافاصله بعد از پرداخت کد گیفت کارت نمایش داده شده و برای شما ایمیل خواهد شد. ( در وارد کردن ایمیل دقت فرمایید)

برای استفاده از گیفت کارت گوگل پلی، نحوه استفاده از آن را مطالعه فرمایید (این کار فقط یک بار برای همیشه و در هنگام اولین سفارش انجام می‌شود).

سن کاربر در هنگام استفاده از گیفت کارت گوگل پلی می‌بایستی ۱۸ سال به بالا باشد.

در هنگام خرید از نرم‌افزارهای تغییر آی‌پی استفاده نکنید، ایمیل و شماره تلفن واقعی خود را وارد کنید که بعد از خرید امکان پیگیری برای شما در صورت بروز هرگونه مشکل وجود داشته باشد.

مسئولیت هرگونه استفاده ناصحیح از گیفت کارت‌های ارائه شده تماما به عهده خریدار می‌باشد و پارسیان‌پی تعهدی در این مورد نخواهد داشت.

گیفت کارت در صورت موجود بودن بصورت اسکن تحویل مشتری خواهد شد در غیراینصورت بطور کد دیجیتالی تحویل می‌شود.

برای خرید می‌بایستی یک شماره تلفن همراه معتبر نیز وارد شود.