021 87158001

گیفت کارت پلی استیشن Playstation

پارسیان‌پی مجموعه متنوعی از گیفت کارت پلی استیشن Playstation کشورهای مختلف را بصورت آنلاین عرضه میکند.

گیفت کارت پلی استیشن Playstation

 

تمامی گیفت کارت‌های موجود ۱۰۰% قانونی هستند و با منابع مالی قانونی خریداری شده است و بلافاصله بعد از خرید کد گیفت کارت نمایش و اسکن آن برای شما ارسال از طریق ایمیل ارسال خواهد شد؛ لذا حتما آدرس ایمیل خود را با دقت وارد نمایید.

حداقل سن کاربران برای استفاده از این گیفت کارت‌ها ۱۳ سال است. این کارت‌ها قابلیت تبدیل شدن به پول را ندارند و گیفت کارت‌های اعتباری صرفا اعتبار کاربر را در فروشگاه‌های سونی افزایش داده و امکان خرید بازی، بسته و تمام محتواهای دیجیتالی را برای کاربران را فراهم می‌سازد.

هر گیفت کارت مربوط به کشوری است که مشخص شده، در صورتی که مشتری گیفت کارت اشتباهی سفارش دهد، مسئولیت آن به عهده خود مشتری بود و پارسیان‌پی مسئولیتی نخواهد داشت.

کد ارائه شده برای هر گیفت کارت بلافاصله بعد از خرید قابل استفاده خواهد بود و پارسیان‌پی مسئولیتی در قبال مفقود شدن کد‌های ارائه شده ندارد.

برای خرید و اطلاع از قیمت‌های گیفت کارت‌های موجود روی کشور مورد نظر کلیک کنید.

برای نحوه استفاده از گیفت کارت می‌توانید به راهنمای ویدئوی آن در سایت آپارات مراجعه فرمایید : اینجا

در حال حاضر فقط گیفت کارت‌های پلی‌استیشن امریکا و گیفت کارت پلی استیشن انگلیس بصورت آنلاین و تحویل فوری روی سایت قرار دارد و شما می‌توانید با استفاده از کلیه کارت‌های عضو شتاب گیفت کارت پلی استیشن مورد نظر خود را خریداری کنید

گیفت کارت پلی استیشن Playstation پلاس سه ماهه آمریکا و گیفت کارت پلی استیشن Playstation پلاس سه ماهه انگلیس نیز در فروشگاه آنلاین پارسیان‌پی موجود است.

با استفاده از گیفت کارت پلی استیشن Playstation امکان بازی آنلاین و استفاده از تخفیف ویژه استور سونی و همچنین امکان دانلود بازی‌هایی که رایگان شدند نیز وجود دارد.

برای خرید و تحویل آنی گیفت کارت گیفت کارت پلی استیشن Playstation از بخش فروش آنلاین گیفت کارت پارسیان پی استفاده نمایید.

گیفت کارت پلی استیشن Playstation آلمان ، ایتالیا ، اسپانیا ، اتریش ، کانادا و استرالیا فقط در صورت درخواست مشتری بصورت اختصاصی خریداری خواهد شد، برای این منظور با پشتیبانی آنلاین تماس بگیرید.