021 87158001

کیف پول بیت کوین

کیف پول بیت کوین

کیف پول بیت کوین

کیف پول بیت کوین از یک آدرس ۳۴ حرفی تشکیل شده است.

 

کیف پول بیت کوین فایلی است که شامل کلید‌های محرمانه و شخصی است و از ۳۴ کاراکتر تشکیل شده که معمولا با عدد ۱ و یا ۳ آعاز می‌شود.

بطور مثال: ۱DPYA4wUX1S1eqGvwX1B37qXmdY7wLXSWy

شما بوسیله کیف پول بیت کوین امکان ذخیره‌سازی بیت‌کوین‌های خود را دارید.

بسته به امکانات و انتخاب شما، می‌توانید کیف پول خود را بر روی وب ، یا بر روی کامپیوتر خود و یا بصورت سخت افزاری انتخاب کرده و از بیت کوین‌های خود نگهداری کنید.

نگهداری از بیت‌کوین بر روی کامپیوتر شخصی:

اگر مایل به نگهداری از بیت کوین خود بر روی کامپیوتر خود هستید می‌توانید با نصب نرم‌افزار یا افزونه‌های مربوط ، کیف پول بیت‌کوین خود را بر روی کامپیوتر خود نگهداری کنید.

برای نمونه می‌توانید هسته اصلی بیت کوین را از اینجا نمایید.

افزونه دیگری برای گوگل‌کروم به نام Green Address نیز موجود است که می‌توانید آن را از اینجا دانلود نمایید.

نرم افزار دیگری برای دانلود هسته اصلی بیت کوین موجود است که میتوانید آن را از اینجا دانلود نمایید.

توجه: این روش برای نگهداری از بیت کوین به هیج عنوان توصیه نمی‌شود. در صورتی که کامپیوتر شخصی شما به هر دلیلی از کار افتاده و سیستم عامل شما بدرستی کار نکند شما کیف پول خود به همراه همه بیت کوین های موجود در آن را از دست خواهید داد!

کیف پول سخت‌افزاری:

در این روش، شما امکان نگهداری تمامی بیت کوین‌های خود را بر روی دستگاه‌های مخصوصی خواهید داشت که امکان جابجایی ساده آن را خواهید داشت و با اتصال به هر کامپیوتری امکان دریافت و یا ارسال بیت کوین و یا خرج کردن بیت کوین های خود را خواهید داشت.

تا کنون دو مدل از این دستگاه‌ها که بیشترین محبوبیت را داشته‌اند معرفی می‌کنیم:

دستگاه TREZOR  و دستگاه KeepKey و دستگاه Ledger Nano S

برای مشاهده مزایا و معایب دستگاه‌های فوق میتوانید به وب‌سایت این دستگاه‌ها مراجعه نمایید و حتی این دستگاه‌ها را با بیت‌کوین خرید نمایید.

در صورت تمایل، پارسیان‌پی هم امکان خرید و ارسال این دستگاه به آدرس شما را داشته و در صورت نیاز با [email protected] تماس بگیرید.

توجه: این روش هم به این دلیل که امکان گم شدن و یا خرابی فیزیکی دستگاه به هردلیل وجود دارد بصورت بالقوه خطرناک خواهد بود.

کیف پول بیت کوین بر بستر وب:

متداول‌ترین و محبوت‌ترین روش برای نگهداری بیت کوین ، نگهداری بیت کوین بر روی وب روی سرویس‌های شناخته شده و امن است.

در این روش با باز کردن حساب بر روی وب‌سایت سرویس دهنده بیت‌کوین می‌توانید اقدام به ایجاد یک کیف پول بیت کوین نمایید. ایجاد کیف پول بیت کوین همیشه مجانی است.

وب سایت‌های سرویس دهنده بیت کوین غالبا از طریق فروش بیت کوین با کارمزدی مشخص کسب درآمد میکنند.

در حال حاضر بهترین سایتی که هموطنان ایرانی در کشور ایران می‌توانند از خدمات رایگان کیف پول بیت کوین استفاده کنند ،‌وبسایت Blockchain.info است.

برای باز کردن حساب و ایجاد کیف پول رایگان در این وبسایت می‌توانید از آدرس اینجا مراجعه نمایید و اقدام با ایجاد حساب نمایید.

از مزایای این وبسایت این است که هیچ مدرکی برای شناسایی کاربران درخواست نمیکنید و از معایب این وبسایت، نبودن هیج پسورد ریکاوری است، بدین منظور که اگر شما رمز عبور (پسورد) خود را گم کنید به هیچ عنوان دسترسی به حساب خود نخواهید داشت!

در حال حاضر اکثر وبسایت‌های فروش بیت‌کوین و خدمات دهندگان بیت کوین بدلیل آمریکایی بودن ، بخاطر تحریم‌های بانکی آمریکا، به ایرانیان اجازه بازکردن هرگونه حساب را نمی‌دهند.

جهت خرید بیت کوین و شروع کار با ما تماس بگیرید