021 87158001

پرداخت هزینه شرکت در کنفرانس

پرداخت هزینه شرکت در کنفرانس

پرداخت هزینه کنفرانس پارسیان‌پی

برای شرکت در همایش‌ها و کنفرانس‌ها قالبا پرداخت هزینه شرکت در کنفرانس به چند صورت انجام میگیرد و شما باید وجه مورد نظر را از طریقی که به شما اعلام می‌شود پرداخت نمایید.

در اکثر مواقع پرداخت‌ها به دو صورت انجام می‌شود که عبارتست از:

۱-روش ثبت‌نام و ایجاد پروفایل و پرداخت با کارت روی وبسایت

در این روش برای پرداخت هزینه شرکت در کنفرانس شما دارای یک پروفایل هستید که باید همایش مورد نظر و سرویس‌هایی جانبی که در کنار همایش ارائه می‌شود ( از قبیل اتاق برای اقامت، استقبال از شما، هزینه پذیرایی) بسته به بودجه و توانایی مالی خود انتخاب نمایید که در انتها از شما

برای پرداخت هزینه سرویس‌هایی که انتخاب کردید مبلغ نهایی نمایش داده خواهد شد و متود پرداخت بصورت کارت اعتباری Master Cardیا Visa و یا Amex خواهد بود.

شما می‌بایست پروفایل خود و همه سرویس‌های مورد نیاز تا مرحله پرداخت را تکمیل نموده از حساب کاربری خود خارج شده و مشخصات کاربری خود را برای پارسیان‌پی ارسال نمایید.

توجه:اگر وجه پرداختی مورد نیاز شما غیر از “دلار و یورو ” باشد تنها کارمزد تبدیل ارز اخذ خواهد شد و همچنان تمامی پرداخت‌های پارسیان‌پی بدون کارمزد است.

۲-ارسال فاکتور (Invoice) برای واریز مبلغ بصورت بانکی:

برای پرداخت هزینه شرکت در کنفرانس بصورت پرداخت بانکی شما می‌بایست فاکتور(Invoice) را برای پارسیان‌پی ارسال نمایید و سپس هزینه توسط پارسیان‌پی محاسبه خواهد شد و لینک پرداخت برای شما ارسال خواهد شد.

در صورتی که حساب بانکی مورد نظر شما در کشورهای اروپایی (حوزه پولی یورو )باشد وجه شما بصورت کامل ارسال خواهد شد و نیازی به پرداخت بانک مقصد ندارید. برای اطلاعات بیشتر در این زمینه با پشتیبانی پارسیان‌پی تماس بگیرید.