021 87158001

پرداخت هزینه خوابگاه دانشجویی (دانشجویان اروپا)

پرداخت هزینه خوابگاه دانشجویی

پرداخت هزینه خوابگاه دانشجویی

دانشجویانی که موفق به دریافت پذیرش از سوی دانشگاه می‌شوند، نیاز به تهیه بیمه دانشجویی و محل اسکان در کشور محل تحصیل خود خواهند داشت. متاسفانه پرداخت هزینه اولیه خوابگاه‌ها در اکثر موافع بطور آنلاین و با کارت‌های اعتباری بین‌المللی (Visa و Master Card) میسر نیست و دانشجو می‌بایستی هزینه اولیه به همراه مقداری ودیعه Deposit را برای خوابگاه پرداخت کند.

دانشجویان متقاضی تحصیل فنلاند برای پرداخت هزینه خوابگاه TOAS بعد از دریافت پذیرش می‌بایستی برای خوابگاه خود اقدام نمایند که با توجه به شرایط دانشجو (مجرد ، متاهل) یک اتاق به فرد متقاضی آفر خواهد شد که بعد از دریافت فاکتور (Invoice ) می‌بایستی نسبت به پرداخت آن به همراه ودیعه اقدام کنند.

دانشجویان آلمان نیز بعد از دریافت پذیرش ، در صورتی که در محل تحصیل خود موفق به گرفتن خوابگاه شوند باید یک پیش پرداخت برای خوابگاه خود پرداخت کنند.

دانشجویان اتریش نیز برای پرداخت هزینه خوابگاه دانشجویی ، می‌بایستی بعد از گرفتن فاکتور (Invoice ) خود حداکثر تا یک هفته بعد از دریافت فاکتور ، پرداخت خود به خوابگاه را انجام دهند.

پارسیان‌پی ارسال هزینه به دانشگاه را بصورت آنلاین برای به شیوه SEPA ارسال می‌نماید که مبلغ بطور کامل برای خوابگاه ارسال خواهد شد و نیاز به کارمزد اضافه نخواهد بود. پرداخت‌ها حداکثر تا ۴۸ ساعت کاری بعد به حساب خوابگاه واریز خواهد شد و مسئولین خوابگاه با توجه به ترافیک کاری به فرد متقاضی ایمیل تایید پرداخت را ارسال خواهد کرد.

رسید ارسال وجه برای خوابگاه حداکثر تا سی دقیقه بعد از معادل ریالی به فرد متقاضی ارائه خواهد شد.

توجه : دانشجو می‌بایستی فاکتور دریافتی خود PDF را در زمان ارسال سفارش برای پارسیان‌پی ارسال نماید.

فرد متقاضی موظف است بعد از دریافت رسید ارسال وجه برای خوابگاه، رسید ارسال را به خوابگاه ارسال نماید و در صورتی که بیش از ۷۲ ساعت کاری وجه ارسالی برای خوابگاه وصول نشد، دانشجو می‌بایستی با پارسیان‌پی تماس بگیرد.

روزهای شنبه و یکشنبه جز روزهای تعطیل محسوب شده و جز روزهای کاری به حساب نمی‌ایند.

برای دریافت هزینه‌ها لطفا با پشتیبانی آنلاین تماس بگیرید و در غیر اینصورت سفارش خود را ارسال نمایید.

زمان ارسال سفارش نیاز به پرداخت هیچ مبلغی نیست.