021 87158001

پرداخت بیمه بین‌المللی Swisscare (دانشجویان فنلاند)

پرداخت بیمه بین‌المللی Swisscare

بیمه دانشجویی Swisscare - پارسیان‌پی

پرداخت بیمه دانشجویی پارسیان‌پی

تمامی دانشجویان متقاضی دریافت ویزای دانشچویی کشور فنلاند و سایر کشورهای اروپایی می‌بایستی همراه مدارک خود، سرتیفیکیت بیمه Swisscare را به سفارت‌خانه ارائه نماید. دانشجویان می‌بایستی خود و همراهان خود را در سال اول دانشجویی بیمه کنند.

در حال حاضر مبلغ این بیمه برای دانشجویان متقاضی دریافت روادید دانشجویی کشور فنلاند در حالت استاندارد ۱۹۷.۱۰ یورو است. پرداخت بیمه بین‌المللی Swisscare به دو صورت پرداخت با مسترکارت ، ویزا کارت و یا بصورت بانکی میسر است. پارسیان‌پی برای دانشجویان متقاضی دریافت ویزای کشور فنلاند این هزینه را بصورت بانکی ارسال و بطور معمول ۲۴ ساعت کاری (و در بعضی موارد ۴۸ ساعت کاری) بعد از پرداخت در حساب کاربری شما Paid خواهد شد و شما نیازی به خرید ویزا کارت و یا سایر کارت‌های پیش‌پرداخت Prepaid Debit card نخواهید داشت، چرا که در صورتی که این نوع کارت‌ها را نهیه کنید امکان استفاده از باقی مانده کارت میسر نخواهد بود و هزینه شما علاوه بر کارمزد‌های فراوان غیر قابل استفاده خواهد ماند. بعد از پرداخت وجه ریالی برای پرداخت بیمه بین‌المللی Swisscare پارسیان‌پی حداکثر تا ۳۰ دقیقه بعد از پرداخت رسید بانکی به شما ارائه خواهد کرد. برای پرداخت در سریع‌ترین زمان راهنما پرداخت بیمه بین‌المللی Swisscare را مطالعه فرمایید.

توصیه می‌کنیم به هیچ‌وقت پرداخت خود را به روز‌های نزدیک مصاحبه سفارت موکول نفرمایید.

در اکثر موارد ،سفارت‌ها برای دانشجویان گرفتن بیمه Swiss care را الزامی کردند و دانشجویان به هیچ عنوان نباید از بیمه‌های ایرانی استفاده نمایند.

این بیمه دارای پلان‌های مختلفی برای انواع سفرهای دانشجویی ، تجاری است.

بیمه‌های دانشجویی Swiss care :

پلان International student health insurance 

بصورت سه طرح Standard , Comfort و Premium

پلان Student health insurance Finland:

برای دانشجویان فنلاند بصورت سه طرح Standard , Comfort و Premium

پلان International student insurance USA

برای دانشجویان در آمریکا بصورت سه طرح Elite , Select , Budget و Smart

پلان Student health insurance Switzerland, interns and au pairs

برای دانشجویان سوییس بصورت ۳ماهه و بیش از ۳ماه

بیمه‌های غیر دانشجویی:

پلان International Travel Insurance (برای یکبار سفر بین‌المللی)

پلان International business travel insurance 

پلان Schengen VISA insurance (برای سفر به کشورهای حوزه شنگن)

بصورت Lowcost و Standard

توجه فرمایید در تغییرات اخیر وبسایت بیمه بین‌المللی Swisscare فقط کارت‌هایی پرداختشان تایید خواهد شد که آپشن امنیتی ۳D Secure روی کارتی که با آن پرداخت انجام می‌شود فعال شده باشد در غیر اینصورت پرداخت شما برگشت خواهد خورد. پرداخت‌های بیمه بین‌المللی Swisscare بلافاصله بعد از پرداخت وجه ریالی انجام خواهد شد.

دانشجویان محترم توجه فرمایند که هیجیک از بیمه‌های ایرانی مورد تایید سفارت نخواهند بود و در صورت پیشنهاد به هیچ عنوان از بیمه‌های ایرانی استفاده نکنید و فقط بیمه بین‌المللی Swisscare برای سفارت معتبر است، در صورتی که از طریق بیمه‌های ایرانی اقدام کرده باشید، بعدا دچار مشکل خواهید شد.

پرداخت بیمه بین‌المللی Swisscare

در صورت آنلاین نبودن پشتیبانی و نیاز به پرداخت سریع‌تر، در هر ساعت از شبانه‌روز لطفا با تلگرام پارسیان‌پی تماس بگیرید.