پرداخت با ویزا کارت Visa

پرداخت با ویزا کارت Visa
پرداخت با ویزا کارت Visa

پرداخت با ویزا کارت Visa در پارسیان پی با کارت‌های بانکی مجهز به قابلیت امنیتی ۳D Secure بوده و در تمامی درگاه‌های سایت‌های بزرگ امکان خرید را برای مشتریان محترم فراهم آورده است.

پرداخت در پارسیان‌پی به ارزهای رایج “دلار و یورو” انجام خواهد شد و پرداخت به ارزهای دیگر شامل ۳درصد کارمزد تبدیل خواهد بود.

پارسیان‌پی فقط خریدهایی را انجام خواهد داد که مطابق با موازین کشور بوده و از خرید سرویس و محصولات مغایر با قوانین کشور معذور است. در هر مرحله از خرید، در صورتی که مشخص شود که درخواست ارسال شده، با قوانین سایت یا قوانین کشور مغایرت دارد، سفارش باطل و بعد از کسر کارمزد شارژ کارت، مبلغ را به حساب ارسال کننده وجه بازخواهد گرداند.

توجه بفرمایید، پارسیان‌پی فقط وظیفه پرداخت برای محصول و یا کالای شما را داشته و در صورتی که مشکلی در ارائه خدمات از طرف سایت مورد نظر شما باشد، هیچ مسئولیتی متوجه پارسیان‌پی نخواهد بود.

قبل از ارسال سفارش لطفا با پشتیبانی زنده سایت تماس بگیرید، تضمین ما برای پرداخت با ویزا کارت Visa برای شما بعد از پرداخت وجه ریالی کمتر از ۱۰ دقیقه است .

برای ارسال سفارش، در مرحله اول فقط مبلغی که نیاز دارید با ذکر نوع ارز و وبسایتی که قصد پرداخت دارید را وارد نموده تا سپس معادل ریالی آن محاسبه و ارسال شود و در صورت تایید مشتری اطلاعات بیشتر دریافت خواهد شد. توجه فرمایید که در مرحله ارسال سفارش از طریق سایت شما مبلغی ارسال نمیکنید، فقط سفارش شما از طریق سایت ارسال می‌شود.

هیچ کدام از پرداخت‌ها از طریق VPS و سرور مجازی انجام نخواهد شد و تمام خرید‌ها از طریق IP واقعی بطور مستقیم و بدون واسطه انجام می‌شود.

برای پرداخت‌های با کارت،‌ایمیل اصلی پارسیان‌پی ارائه می‌شود ، و هر گونه رسید و گواهی برای شما فوروارد خواهد شد.