021 87158001

ووچر LastPass

فروش آنلاین ووچر LastPass

فروش آنلاین ووچر LastPass – سرویس LastPass برنامه مدیریت رمز عبور است که تمام آنچه شما برای تولید، نگهداری و استفاده از رمزهای خود به آن نیاز دارید را یکجا در خود دارد. در واقع LastPass یکی از محبوبترین ابزارهای موجود در این رابطه است.این اپلیکیشن در سال ۲۰۰۹ برنده جایزه سردبیر PC Mag شده اینجا و بسیاری از سایت‌های معتبر نظیرLifehacker و Makeuseof به تقدیر و بررسی آن پرداختند.

افزونه‌ی LastPass از سوی کاربران فایرفاکس امتیاز ۴ از ۵ را گرفته، بیش از ۳۲۰ هزار نفر در حال استفاده از آن بوده و ۱۰۷۵ نفر نیز در زمان نگارش، این مقاله را نقد کرده‌اند.برای اطلاعات بیشتر در مورد برنامه LastPass اینجا کلیک کنید.

این برنامه به دو صورت رایگان و پرمیوم عرضه میگردد . در نسخه رایگان شما امکان Sync یا همگام سازی با دستگاه‌ها ، استفاده از رمز دو مرحله‌ای و بسیاری از قابلیت‌ها را نخواهید داشت.

بتازگی این شرکت ، کاربران ایرانی را مورد تحریم قرار داده ، اما اگر شما پس از خرید ، با آی‌پی غیر ایرانی کد ووچر LastPass را Redeem نمایید، حتی با آی‌پی ایرانی نیز می‌توانید از این اپلیکیشن استفاده نمایید.متاسفانه این اپلیکیشن بدلیل تحریم قابل دانلود از مارکت گوگل‌استور نیست ولی شما از طریق این لینک می‌توانید اپلیکیشن و نرم‌افزار LastPass را دانلود نمایید.

برای خرید ووچر این اپلیکیشن و تحویل بصورت آنی از پارسیان‌پی می‌توانید از بخش فروش آنلاین گیفت کارت پارسیان‌پی اقدام کنید.

مزایای خرید اشتراک یکساله پرمیوم

  • امکان همگام سازی با بی‌نهایت دستگاه(ویندوز،مک،اندروید و iOS )
  • پشتیبانی ویژه و سریع برای کاربران پرمیوم
  • امکان استفاده از ورود دو مرحله‌ای
  • پر کردن خودکار رمز‌ها
  • امکان استفاده از تاچ‌آی‌دی
  • و مزایای دیگر

در صورتی که هنگام Redeem کردن کد به مشکلی برخوردید با پشتیبانی آنلاین سایت تماس بگیرید تا کد را برای شما Redeem کنیم.

توجه: در صورت عدم موجودی با پشتیانی آنلاین تماس بگیرید تا کمتر از یکساعت ووچر تحویل شود.