021 87158001

سوالات متداول

[themestudio_title title=”سوالات متداول در مورد پارسیان‌پی و خدماتی که ارائه می‌شود.” css=”.vc_custom_1464216916277{margin-bottom: 60px !important;}”]در صورتی که سوالی دارید که پاسخ آن را در صفحه سوالات متداول پیدا نمیکنید با ایمیل [email protected] تماس بگیرید.[/themestudio_title]

سوالات متداول

دقیقا کار پارسیان‌پی چیست؟

پارسیان‌پی صرافی نیست،‌قانونا و طبق تعهداتی هم که داریم و هم امکان صرافی بودن نداریم. پارسیان‌پی یک سایت پرداخت آنلایت ارزی است و وقتی صبحت از آنلاین بودن می‌شود به معنی این است که تیازی به حضور فیزیکی نیست.

پارسیان‌پی یک وبسایت پرداخت ارزی آنلاین است که پرداخت‌های آنلاین را از طرف شما (مشتری) بعد از پرداخت وجه ریالی طبق قوانین و مقررات، انجام خواهد داد.

پرداخت‌ها در پارسیان‌پی به چه صورتی است؟

پرداخت‌ها در پارسیان‌پی به چندین صورت انجام می‌پذیرد.

  • پرداخت بانکی (دانشگاهی)

پارسیان‌پی تنها پرداخت‌هایی به مقصد پرداخت به دانشگاه و موسسات آموزش عالی را پذیرفته و انجام خواهد داد.

  • پرداخت با کارت

برخلاف وبسایت‌های پرداخت دیگر، در پارسیان‌پی پرداخت‌ها فقط با کارت‌هایی انجام می‌پذیرد که از بانک‌های معتبر اروپایی صادر شده‌اند و دارای بالاترین سطح امنیتی ۳D secure و Verified by Visa هستند و در تمام درگاه‌های پرداخت معتبر اینترنتی قابل استفاده هستند.

کارت‌های بانکی که در پارسیان برای پرداخت مشتریان مورد استفاده قرار میگیرید از بانک‌های معتبر کشور ایتالیا UniCredit , بانک ING Direct و Webank صادر شده‌اند و ارز داخل کارت یورو است.

  • پرداخت با ارزهای اینترنتی Bitcoin , اسکریل Skrill , نتلر Neteller

در صورتی که شما نیاز به پرداخت با استفاده از بیت‌کوین و یا سایر روش‌های پرداخت اینترنتی مانند اسکریل Skrill و نتلر Neteller دارید، امکان پرداخت از طریق پارسیان‌پی میسر است.

چگونه به پارسیان پرداخت کنیم؟

وجه‌های ریالی که شما می‌بایست به پارسیان‌پی پرداخت کنید، تماما از طریق درگاه‌های امن بانکی بانک‌های “ملت” و “پاسارگاد” انجام خواهد گرفت و با تمامی کارت‌های بانکی عضو شتاب امکان پرداخت است. تمامی ارتباطات شما با سایت ParsianPay و وبسایت فروش گیفت کارت پارسیان‌پی (https://gift.parsianpay.com) با ارتباط امن SSL رمزگذاری می‌شود. لایسنس SSL خریدازی شده از شرکت معتبر Comodo است.

چطور به پارسیان‌پی اعتماد کنم؟

وبسایت پارسیان‌پی با داشتن نماد اعتماد الکترونیکی و فراردادن درگاه‌های امن بانکی و استفاده از SSL در تمامی ارتباطات تمامی قدم‌ها برای اعتمادسازی را برای مشتریانش فراهم کرده است. در رابطه با نماد اعتماد بیشتر بخوانید. اینجا

تعهد پارسیان‌پی به مشتریان چیست ؟

در وحله اول ، پارسیان‌پی سفارشاتی را قبول می‌کند که قادر به انجام آن باشد، به عبارت دیگر وقتی سفارش شما از طرف پارسیان‌پی قبول شده و وجه آن نیز دریافت می‌شود، به این معنی است که پارسیان‌پی فادر با انجام سفارش شماست.پارسیان‌پی تعهد می‌نماید که بعد از قبول مبلغ از طرف مشتری و پرداخت وجه ریالی ، پرداخت آنلاین را در کوتاه‌ترین زمان ممکن ( در بسیاری از موارد کمتر از یکساعت) انجام داده و در غیر اینصورت وجه مشتری را عینا عودت نماید.

در صورتی که بعد وجه ارسالی شما بدلیل مشکل از طرف گیرنده بوده و وجه شما برگشت داده شود، پارسیان‌پی متعهد به بازگشت کارمزد‌ها و هزینه‌های ارسال نیست.

پارسیان‌پی به هیچ وجه، وجهی را به عنوان ودیعه از طرف مشتری، نزد خود نگه نمی‌دارد.

پارسیان‌پی تنها سفارشاتی را از سوی مشتریان می‌پذیرد که قادر به انجام آن بوده و راسا توسط خود سایت انجام شود. پارسیان‌پی از هرگونه کار واسط معذور است و تمامی پرداخت ها از سوی پارسیان‌پی راسا انجام می‌شود.

تعهد مشتریان به پارسیان‌پی چیست؟

مشتری محترم، موظف و متعهد است که اطلاعات پرداخت را بطور کامل و دقیق جهت پرداخت به پارسیان‌پی ارائه کند.در صورت عدم ارائه اطلاعات صحیح از سوی مشتری محترم تمامی خسارات و ضرر و زیان ناشی از ارائه اطلاعات ناقص و غلط به عهده مشتری است.

چرا در بعضی از خدمات،‌پارسیان‌پی اقدام به احراز هویت می‌کند؟

در مواردی همجون نقد شدن درامد ارزی و یا سفارش بیت‌کوین ، پارسیان‌پی از مشتریان خود درخواست ارسال کارت شناسایی (کارت ملی) می‌کند.احراز هویت از این جهت است که طبق قانون و تعهدات پارسیان‌پی ، نقد شدن ارز الکترونیکی و یا تبدیل ریال به بیت‌کوین (و بالعکس)بطور ناشناس غیرقانونی بوده و مشتریان محترم صرفا بعد از احراز هویت از طرف پارسیان‌پی امکان استفاده از خدماتی همچون خرید یا فروش بیت کوین و یا نقد شدن درآمد ارزی خود را خواهند داشت. کارت شناسایی شما تا ۶ماه نزد پارسیان‌پی محفوظ باقی خواهد ماند.